Merhaba Sevgili Kalem Treni Takipçileri; Bol yağışlı bir Haziran ayının ortasındayız. Bu yazımda, kendilerinden rica ettiğimde beni kırmay...

Aylık Kırtasiye Kutusu: Plumon Box İncelemesi

Haziran 20, 2017 Teknofil 0 Comments

Merhaba Sevgili Kalem Treni Takipçileri;

Bol yağışlı bir Haziran ayının ortasındayız. Bu yazımda, kendilerinden rica ettiğimde beni kırmayıp incelemeye konu olan ürünleri gönderen Plumon Art of Writing'e hem özür hem de teşekkür borçluyum. Nisan ayından beri elimde olmasına rağmen daha yeni, bir şeyler yazabiliyorum.


Plumon Box her ay değişen sürpriz içeriklere sahip. 'Aylık Kırtasiye Kutusu Fikri' sizin de kafanıza yattı ise bu yazının sonunda aboneliğinizi nasıl başlatabileceğinizi öğreneceksiniz ama önce kutu içerisinde neler var bir bakalım.


Leuchtturm1917'nın A6 Boy bir defteri ve Sailor HighAce Neo Dolmakalem ilk bakışta dikkatimi çekse de çok ilginç bir tasarıma sahip MONO Silgi ve Rengarenk kurşun kalemler, yine tasarımı ile göz dolduran haftalık planlayıcı ile harika bir kutu oluşturmuşlar.


Bu ikili belki bir incelemede, belki de bir çekilişte yine karşınızda olacak gibi duruyor. Leuchtturm1917'nin incelemesini çokça yapmıştım zamanında. Eğer okumak isterseniz Buraya tıklayarak hepsine ulaşabilirsiniz.


Gelelim paketin en ilginç ürününe, Tombow'un ünlü silgisi MONO'yu iyi biliyorum ama böyle bir ürünü olduğunu bilmiyordum. Sanatsal çalışmalarda kolaylık olması amacıyla 2.3 mm'lik bir kanaldan versatil kalem ucu gibi silgi çıkıyor. Ben tasarımını çok beğendim


Hazır 'Bullet Journal Sistemi''ne yeni yeni alışıyorken bu haftalık planlayıcı çok işime yarayacak. Kurşun kalemlerim de rengarenk. Bayram şekeri gibi. Bu arada Ramazan Bayramı ile ilgili size küçük bir sürprizim var ama bir sonraki yazıda anlatacağım :)


Eğer sizde her ay kapınızda bunun gibi bir kutu bulmak istiyorsanız, Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki seçeneklerden birine tıklayarak #plumonbox üyesi olmak.

1 Aylık Kutu Aboneliği

3 Aylık Kutu Aboneliği


12 Aylık Kutu Aboneliği


Ayrıca @ArtofChoosing İnstagram hesabından da Plumon Box ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Kendilerine bu güzel hizmeti biz kırtasiye meraklılarına sundukları için tekrardan teşekkür ediyorum.


Daha güneşli bir yaz geçirme dileğiyle..
Hoşçakalın :)

0 Yorum: