Merhaba Kalem Treni Takipçileri; Size bayram arifesinde güzel bir haberim var.  Kalem Treni'nin instagram hesabını takip ediyorsanız b...

Benden bir Kart Almak İster misiniz? - KalemTreni 2017 Ramazan Kartpostalı

Haziran 21, 2017 Teknofil 0 Comments

Merhaba Kalem Treni Takipçileri;

Size bayram arifesinde güzel bir haberim var.  Kalem Treni'nin instagram hesabını takip ediyorsanız bileceğiniz üzere, son bir yıl içerisinde mektup, zarf, pul gibi sizi PTT ile kardeş eden şeylere merak saldım. Bu demek oluyor ki; bu konularda daha çok yazı göreceksiniz. Filateli ile ilgili bir yazı dizisine başlamayı düşünüyorum.
İlk adım olarak, size(takipçilerime) bu Ramazan'dan başlayarak yılın bazı önemli günlerinde kartpostal göndermek istiyorum. Aslında yılbaşında elimde adresi olan herkese göndermekle bu işe başlamıştım. Gayet olumlu tepkiler alınca daha büyük bir listeyle bu ramazan bir gönderi yapayım istedim.

Biliyorum, bayram çoktan geçmiş olacak çünkü normal postanın ulaşma süresi 2 haftayı bulabiliyor, Ama yinede o listede olmak, birisinden mektup beklemek istiyorum derseniz adresinizi bana ulaştırmanız yeterli!

Aşağıdaki yorumlar kısmından yazacağınız gibi, adresinin halka açık olarak gözükmesinden çekinenler bana "Kalem Treni Instagram Hesabı" üzerinden DM yoluyla adresinizi gönderebilirsiniz.

10 Temmuz'a kadar bana adresini ulaştıranlara Ramazan 2017 kartından göndereceğim ama bu, sonradan görenler kart alamayacak anlamına gelmiyor. Bu tarihten sonra da benden isteyen herkese posta göndereceğim. Tarih sadece Ramazan'a özel olan bu kartın bir değerini artırmak için.
Eğer gelmesini beklemeyeyim. Bende bir tane göndereyim derseniz, alıcı kısmına sadece aşağıdakileri yazmanız yeterli olur ve beni çok mutlu eder.

Oğulhan Bilecen 
PK: 31 Etimesgut / Ankara 
Şimdilik görüşmek üzere
İyi Bayramlar :) 

0 Yorum: