Sevgili Kalem Treni Takipçileri; Yine spontane gelişen bir buluşma haberini size duyurmak istiyorum. Sosyal medya üzerinden diğer kırtas...

Kalem Treni 3. Sürpriz Ankara Buluşması

Kasım 23, 2017 Teknofil 0 Comments

Sevgili Kalem Treni Takipçileri;

Yine spontane gelişen bir buluşma haberini size duyurmak istiyorum. Sosyal medya üzerinden diğer kırtasiye sever arkadaşlarımla sohbet ederken konu Ankara içindeki kırtasiyelere geldi. Sonra fark ettik ki hepimiz Next Level Alışveriş Merkezinde bir Notebook Kırtasiye şubesi açıldığından bir haberiz.

Duyduğumuzda biraz şaşırdık, biraz sevindik. Ama tam da emin olamadık. Bu yüzden toplaşıp gitmeye karar verdik. Bunu bir buluşma fırsatına dönüştürme imkanını görünce, hemen açıp size bu postu yazdım ki Ankara'da daha başka kırtasiye aşığı kimler var görelim :)

26 Kasım 2017 Saat: 14.00
Next Level AVM (2. Kat) 
Notebook Kırtasiye

Tarih yine yakın ama, Ankara'da iseniz ve hafta sonunuzu keyifli geçirmek isterseniz gelin. Birlikte kırtasiye gezip sonrasında çay-kahve eşliğinde sohbet edelim. Ne dersiniz?

PS: Bizi nasıl bulacaksınız saat 2de kırtasiye içerisinde bir grup gördüğünüzde ya da ileriki saatlerde yakın bir masada yukardaki görseli arayın. ;)

Pazar günü görüşmek üzere! 

0 Yorum: